ISKALNIK

Ni zadetkov!

Za iskani niz Šentviška Gora ni zadetkov!

Priporočamo ogled nepremičnine...

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // GOZDOVI - PRODAJA

Nepremičnine Renče, Prodaja
Gozdovi

Gozd velikosti 13414m2 v bližini Renškega podkraja. ...

Cena: 0,75 €/m2

Nepremičnine - HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Šempas, Prodaja
Hiša

Samostojna hiša velikosti 280,2 m2 na zemljišču velikosti 20521 m2. ...

Cena: 600.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Lokve, Prodaja
Zemljišče

Zemljišče primerno za gradnjo velikost 2746 m2 od tega cca 649 m2 zazidalnega in ostalo 2069 m2 kmetijskega. Na lepi son ...

Cena: 40.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // ZA GRADNJO STANOVANJSKE HIŠE - PRODAJA

Nepremičnine Preserje, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 499 m2. Zemljišče se prodaja s pridobljenim gradbenim dovoljenjem  za izgradnj ...

Cena: 69.000,00 €

Nepremičnine Poljane, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji velikosti 1600m2. Infrastruktura v neposredni bližini. ...

Cena: 25,00 €/m2

Nepremičnine - HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Nova Gorica, Prodaja
Hiša

Samostojna stanovanjska hiša velikosti 323 m2 na zemljišču velikosti 876 m2. ...

Cena: 920.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Vrhovlje pri Kožbani, Prodaja
Zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 37375m2. ...

Cena: 58.082,80 €

Nepremičnine Prvačina, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji velikosti 4360m2. ...

Cena: 20,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // GOZDOVI - PRODAJA

Nepremičnine Škofi, Prodaja
Gozdovi

Gozd velikosti 3500m2 v neposredni bližini vasi Škofi. ...

Cena: 6.000,00 €

Št. nepremičnin: 18

Občine

Mestna občina Nova Gorica (53)
Občina Ajdovščina (11)
Občina Bovec (1)
Občina Brda (19)
Občina Cerkno (3)
Občina Idrija (1)
Občina Kanal ob Soči (7)
Občina Kobarid (4)
Občina Komen (9)
Občina Miren-Kostanjevica (8)
Občina Renče-Vogrsko (6)
Občina Sežana (3)
Občina Šempeter-Vrtojba (9)
Občina Tolmin (12)
Občina Vipava (3)
Opatija (1)
Pulj (1)

Naselja