ISKALNIK

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Grgar, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

V Grgarju prodamo gozdove v skupni izmeri 1.795 m2. ...

Cena: 2.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Most na Soči, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Prodamo kmetijska zemljišča v naravi gozdovi v izmeri 18.051 m2, travniki v izmeri 15.732 m2 in pašniki v izmeri 33 ...

Cena: 13.500,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Črniče, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 10.132,00 € na sončni legi z dostopom. Zemljišče sestavljata dve parceli ki sta v ne ...

Cena: 26.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Komen, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče pašniki v velikosti 17401m2 in pot 72m2. Lahko se proda tudi posamezen del (travnik 9131 m2 in travn ...

Cena: 52.419,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Brestovica pri Komnu, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 8835m2. Zemljišče se nahaja na ravninskem delu tik pred nekdanjim mejnim prehodom Klariči. ...

Cena: 17.670,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Labinje, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 3259m2 v neposredni bližini vasi.   ...

Cena: 2,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Kojsko, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Gozdno zemljišče velikost 3448 m2 v k.o. Kojsko. ...

Cena: 4.630,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Šlovrenc, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 12249m2 v naravi kot sadovnjak 300m2, vinograd 864m2, travnik 2542m2, gozd 4545m2 . Možnos ...

Cena: 45.086,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Podnanos, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče v izmeri 2719 m2. ...

Cena: 7.100,00 €

Št. nepremičnin: 18

Občine

Mestna občina Nova Gorica (55)
Občina Ajdovščina (12)
Občina Komen (9)
Občina Miren-Kostanjevica (8)
Občina Renče-Vogrsko (6)
Občina Sežana (3)
Občina Šempeter-Vrtojba (9)
Občina Tolmin (12)
Občina Vipava (3)
Opatija (1)
Pulj (1)

Naselja