Nepremičnine, občine, naselja

Nepremičnine Lig, Prodaja
Gospodarsko poslopje
Gospodarski objekt velikosti 125m2 na zemljišču 755m2 primeren za spremembo v stanovanjski objekt. ...
Cena: 35.000,00 €

Nepremičnine Nova Gorica, Prodaja
Poslovni prostor
Poslovni prostor velikost 227,1 m2 od katerega je pisarniških prostorov 193,93 m2 in 33,15 m2 - kleti (skladišče). Pisar ...
Cena: 310.000,00 €

Nepremičnine Kromberk, Prodaja
Poslovni prostor
Poslovni objekt skupne površine 240 m² oz. 225,6 m2 uporabne površine, ki stoji na zemljišču skupne velikosti 246 m ...
Cena: 375.000,00 €

Nepremičnine Opatje selo, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše
Zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji velikosti 7650m2. ...
Cena: 20,00 €/m2

Nepremičnine Trnovo pri Gorici, Prodaja
Za gradnjo vikenda - Apartmajev
Zemljišče za gradnjo vikenda velikosti 5513m2 v vikend naselju Trpinovšče . ...
Cena: 20,00 €/m2

Nepremičnine Idrija pri Bači, Prodaja
Kmetijsko zemljišče
Kmetijsko zemljišče velikosti 37710m2 od tega cca 70% gozdnih zemljišč. ...
Cena: 37.710,00 €

Nepremičnine Nova Gorica, Prodaja
Za poslovno gradnjo
Stavbno zemljišče velikosti 359 in 825m2 v območju centralnih dejavnosti. ...
Cena: 150,00 €/m2

Nepremičnine Škofi, Prodaja
Gozdovi
Gozd velikosti 21380m2 v neposredni bližini vasi škofi ...
Cena: 2,00 €/m2

Nepremičnine Volče, Prodaja
Zemljišče
Gozdovi velikost 39107 m2 in pašnik velikost 6755 m2 ter neplodno zemljišče velikost 396 m2. ...
Cena: 14.500,00 €

Nepremičnine Gonjače, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše
Zemljišče velikosti 2679m2 namenjeno stanovanjski gradnji. Možnost delitve na 4 parcele + dostopna pot.
Urejene vse slu ...
Cena: 140,00 €/m2

Nepremičnine Renče, Prodaja
Zemljišče
Prodaja se 319 m2 zazidljivega zemljišča in 12.432 m2 kmetijskega zemljišča. ...
Cena: 53.246,00 €

Nepremičnine Krtinovica, Prodaja
Kmetijsko zemljišče
Kmetijsko zemljišče velikosti 865 m2 v neposredni bližini vasi Krtinovica. ...
Cena: 5,00 €/m2

Nepremičnine Sela na Krasu, Prodaja
Gozdovi
Več zemljišč skupna velikost 31044 m2 nameska raba gozdne površine. ...
Cena: 8.000,00 €

Nepremičnine Grgar, Prodaja
Zemljišče
Stavbno zemljišče z gospodarskim objektom ( hlev) potreben celovite obnove velikost objekta 106 m2, na parceli vel ...
Cena: 55.000,00 €

Nepremičnine Dolje, Prodaja
Hiša
Stanovanjska hiša velikost 149 m2 na zemljišču skupne velikosti 1119 m2 z pripadajočima manjšima gospodarskima objektoma ...
Cena: 115.000,00 €

Nepremičnine Renče, Prodaja
Zemljišče
Zemljišče primerno za gradnjo v območju centralinih dejavnosti primerno za graditev poslovnostanovanjsekga objekta v cen ...
Cena: 150.500,00 €

Nepremičnine Podsabotin, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše
Zazidvljivo zemljišče na sončni lokaciji v Podsabotinu velikost 5770 m2. ...
Cena: 37,00 €/m2

Nepremičnine Ajdovščina, Prodaja
Hotel
Poslovni objekt- hotel z restavracijo v centru Ajdovščine, zgrajen leta 1912, obnovljen 1980 in v letih 2008-2012. Upora ...
Cena: 1.400.000,00 €

Nepremičnine Črniče, Prodaja
Kmetijsko zemljišče
Kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 10.132,00 € na sončni legi z dostopom. Zemljišče sestavljata dve parceli ki sta v ne ...
Cena: 26.000,00 €

Nepremičnine Renče, Prodaja
Gozdovi
Gozd velikosti 13414m2 v bližini Renškega podkraja. ...
Cena: 0,75 €/m2

Nepremičnine Dobrovo, Prodaja
Zemljišče
V poslovni coni Dobrovo je naprodaj zazidljivo zemljišče velikosti 4937 m2. Prodajna cena ne vsebuje DDV po stopnji 22% ...
Cena: 71,00 €/m2

Nepremičnine Stara Gora, Prodaja
Kmetijsko zemljišče
Kmetijska zemljišča velikosti 28805m2 od tega 14827 gozda vse v k.o. Stara gora ...
Cena: 65.000,00 €

Nepremičnine Kostanjevica na Krasu, Prodaja
Zemljišče
Zemljišča skupna velikost 63315 m2 pretežno gozdna zemljišča. Možnost nakupa posameznih sklopov parcel. ...
Cena: 47.000,00 €

Nepremičnine Vrtoče , Prodaja
Hiša
Naprodaj je samostojni poslovno-stanovanjski objekt skupne velikosti 543,9 m² na zemljišču velikosti 1.475 m². ...
Cena: 670.000,00 €

Nepremičnine Batuje, Prodaja
Gozdovi
Gozd velikost 2803 m2 v Batujah. ...
Cena: 3.200,00 €

Nepremičnine Šlovrenc, Prodaja
Kmetijsko zemljišče
Kmetisko zemljišče velikosti 4153m2 v naravi vinograd z cca 1400 trsov merlota. ...
Cena: 30.000,00 €
Občina Idrija (1)
Občina Kanal ob Soči (7)
Občina Šempeter-Vrtojba (9)
Občina Tolmin (15)
Občina Vipava (3)
Opatija (1)
Pulj (1)